Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2489
Stary 17.05.2009, 08:19
kONwalia napisał(a):Wyświetl post
"Własny dom złota wart"
Jedna trybuna to i tak prawie 6 tys miejsc,ipod dachem i z dobrą widocznością.
Pomieszczenia dla sędziów oraz szatnie można by zorganizować tzn. poprzez wynajem specjalnie do tego przystosowanych kontenerów, w których stantadart jest na parwdę niezły (ktos tak chyba robi w ekstraklasie). Jedyny problem to oświetlenie, ale na upartego można by mecz grać no np o piętnastej czy szesnatsej. Własciwie to u nas są takie odegłości miedzy budową a murawą że można by jak w Poznaniu ustwaić tyczasowe oświtlenie. Z pewnością te wszystkie koszty były by niższe niż adaptacji np Hutnika. Tyko z tą inicjatywą musaił by wyjść klub.....
Proszę cię nie pie... bo gdyby było tak jak mówisz to Wisła grałaby w przyszłym sezonie na Reymonta. W klubie potrafią liczyć pieniążki i gdyby się dało to byśmy zostali na R22. Dla VIP-ów też byś postawił kontener?

Odpowiedz cytując