Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6936
Stary 17.05.2009, 08:14
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Pamietam gdy jeszcze grał w Dysko i strzelił Legii bramkę podleciał pod sektor gości i w obsceniczny sposób skierował symbol L w kierunku murawy.Ktoś szybko zmienia swoje poglądy
no dokładnie też to pamiętam jak widać w wawie nie ma zasad, zawodnik sra na swój klub, a później podliże się kibicom i już wszystko pięknie
Odpowiedz cytując