Kolumbus napisał(a):

Pamietam gdy jeszcze grał w Dysko i strzelił Legii bramkę podleciał pod sektor gości i w obsceniczny sposób skierował symbol L w kierunku murawy.Ktoś szybko zmienia swoje poglądy
|
no dokładnie też to pamiętam jak widać w wawie nie ma zasad, zawodnik sra na swój klub, a później podliże się kibicom i już wszystko pięknie