|
Spróbować można, już raz nas los pokarał Beto, więc może teraz przyjdzie coś ala Marcelo. W końcu z tej samej stajni (Santos)
Oby Beto coś jeszcze pokazał, a będzie miał w przyszłym sezonie bardzo dużo okazji (Puchar Ekstraklasy)
Podniecacie się jakimś Golem, który dopiero 1 sezon gra w Ekstraklasie.
Ja bym spróbował z Białkowskim, dobry bramkarz i rezerwowy w Southampton, jak się nie mylę
|