ToTylkoJa napisał(a):

Rocki wytłumaczył o co mu chodziło, przeprosił kibiców za swoje zachowanie na meczu o Superpuchar Polski (do tego trzeba mieć jaja, a nie wypłakiwać się w mediach). Wg ciebie człowiek, gdy coś źle zrobi w życiu, to ma być już tępiony do końca życia?
Szanujesz Mariusza Pawełka i go lubisz?
e: ok spoko
|
Pamietam gdy jeszcze grał w Dysko i strzelił Legii bramkę podleciał pod sektor gości i w obsceniczny sposób skierował symbol L w kierunku murawy.Ktoś szybko zmienia swoje poglądy
