Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6931
Stary 17.05.2009, 00:24
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Rocki wytłumaczył o co mu chodziło, przeprosił kibiców za swoje zachowanie na meczu o Superpuchar Polski (do tego trzeba mieć jaja, a nie wypłakiwać się w mediach). Wg ciebie człowiek, gdy coś źle zrobi w życiu, to ma być już tępiony do końca życia?
Szanujesz Mariusza Pawełka i go lubisz?

e: ok spoko
Pamietam gdy jeszcze grał w Dysko i strzelił Legii bramkę podleciał pod sektor gości i w obsceniczny sposób skierował symbol L w kierunku murawy.Ktoś szybko zmienia swoje poglądy
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując