czy ten pan może zostać np zbanowany na to jedno forum? czlowieku nie masz pojecia o Globalizacji, o zagrożeniach o patriotyźmie, o niczym na siłe piszesz jakieś wypociny chyba żeby posty sobie nabijać.
Wiesz np czemu teraz kopalnie upadają górnicy strajkują itd? bo po 89 eksport węgla z Polski spadł o 90%. A wiesz kto był głównym odbiorcą? Oczywiscie jestem antykomuchem i stary system uwazam za zły. ALe nie mów tutaj o "rosyjskim syfie" bo to są właśnie podstawowe prawa rynkowe... wchodzisz do unii, kneblują ci usta , wiążą ręce.