Wyświetl pojedynczy post
skeeter
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2485
Stary 16.05.2009, 22:36
Stadionu nie buduje się na pięć, dziesięć lat i pewnie za życia większości z nas będziemy oglądać to co się teraz wybuduje i co jak to będzie straszyć kolejne pokolenia? Ktoś wziął dużą kaskę za projekt a polotu i stylu w tym za grosz. Ważne jest, żeby stadion był funkcjonalny i nie musi być nawet jakieś cudo ale żeby chociaż utrzymany w jednej konwencji a nie jak jakiś zlepek nie wiadomo czego i nie jest to jakieś tam narzekanie typowo polskie, tylko konstruktywna krytyka. Ale to tez takie typowo polskie że dobrze jest jak jest. Atrakcją Krakowa to na pewno ten stadion nie będzie. Stadion Arsenalu to jest coś i ładne i funkcjonalne a u nas projekt a la wczesny gierek.
Odpowiedz cytując