|
Niestety w tej kolejce dotąd same złe wyniki:
Lech i Legia ... wiadomo
Lechia stała się bardzo zagrożona (wygrana Cracovii i Górnika) i za tydzień gra o życie ..... , zresztą podobnioe ŁKS ... ... Marne raczej pocieszenie że przegrał i GKS i Polonia W. Tak realnie na mistrza szans nie obie drużyny nie miały ...
Wygrana Ruchu z Arką spowoduje prawdopodobnie że w ostatnim meczu z Legią Ruch nie będzie musiał walczyć.
Kluczowym meczem będzie dla Wisły spotkanie za tydzień z Lechią.
Z ŁKS damy radę
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|