Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 16.05.2009, 22:22
ciastek11 napisał(a):Wyświetl post
Najpierw był wielki zachwyt UE po wejsciu potem podniosły się głosy , że tracimy suwerenność , ludzie po co niby istnieje WE ? kolejnym krokiem jest UE której celem jest Europa federacji na wzór USA. Wiedzieliśmy w co wchodzimy , ja jestem akurat zwolennikiem takiego stanu rzeczy a miłość do ojczyzny mam ogromną oraz do jej historii pięknej ale nie jestem szowinistą co niestety niektórzy mylą z postawą patriotyczną .Zaznaczam równocześnie , że TL w obecnej formie jest nie do przyjęcia jak dla mnie .
Ciastek mijasz się z prawdą... Europa na wzór USA to tylko jedna z wizji, reprezentowana i lansowana przez miłujących takie twory socjalistów. Jestem przekonany, że nie jesteśmy na nią jeszcze skazani, a o UE państw narodowych trzeba walczyć.

ToTylkoJa - na Szczerskiego wg mnie w Krakowie najlepszy wybór
Odpowiedz cytując