Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.05.2009, 22:22
shad napisał(a):Wyświetl post
Róże Thun albo Hubner, od razu po nazwisku widać, że znają języki obce
nie moja wina ze tylko one prawdopodbnie maja pojecie po co tam ida .Wole je niz dukającego My name is Ziobru ,Zbigniewu Ziobru
ale nei odbiegajmy od topicu
Odpowiedz cytując