Wyświetl pojedynczy post
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1231
Stary 16.05.2009, 21:22
cortezz napisał(a):Wyświetl post
ma ktos meczyk Wisly Z Legia do pobrania? z gory dzieki. Liga + extra tez moze byc
1 połowa:
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001m5aqu6rl
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001m6a486rl
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001m399p6rl
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001m43k96rl
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001m49l46rl

2 połowa:
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001maa486rl
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001m72pq6rl
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001m83gg6rl
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001m8bsv6rl
http://przeklej.pl/plik/wisla-krakow...r-0001ma1g76rl
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując