Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 16.05.2009, 21:17
No i sie potwierdziła wczensiej juz znana maksyma, "nie ma co patrzec na innych"
Lech wymeczył (odziwo) zwyciestwo, ale to neiz mienia faktu ze dopisali 3 pkt do swojego bilansu. Legia wygrała dzis z Polonia chociaz Polonia dzielnie sie trzymała przez wiekszosc meczu i mozna bylo miec nadzieje na urwanie 2 pkt Legii, ale w rezultacie Legia tez zdobyła 3 pkt.
My MUSIMY jutro wygrac. Niektorzy mowia ze nawet remis nam pasuje bo z atydzien rywale potraca pkt, otoz nie bylbym taki pewien, Legia bedzie grac ze Śląskiem a Lech z Polonia W. oba mecze na wyjazdach.I wcale nie jest powdziane ze straca pkt, a moze Legia straci a Lech wygra, moze Lehc wygra fartem, a moze Lech przegra a Legia wygra, nawte moze fartem i co wtedy? Trzeba wygrywac bo za tydzien Legia albo Lech moga nie ulec rywalowi i wtedy byloby po ptokach!
Odpowiedz cytując