Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2892
Stary 16.05.2009, 20:48
Rocco bo Ci dałem typ dobry
ja byłbym na większym plusie gdyby nie Werdr ale ogólnie nie narzekam
jutro mimo wszystko sobie zagram Sandecja-Wieliczka na 1 oraz Inter-Siena 1 za dość sporo bo wątpie żeby Górnik Wieliczka miał pierwszoligowe aspiracje,a Inter ma coś Sienie do udowodnienia

Kamikaze też dobre dałem typy na wieczór bo Cluj i Anderlecht siadły a chyba Porto nie zmarnuje 2 bramkowej zaliczki
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 16.05.2009 o godz. 20:55.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując