Rocco bo Ci dałem typ dobry
ja byłbym na większym plusie gdyby nie Werdr ale ogólnie nie narzekam

jutro mimo wszystko sobie zagram Sandecja-Wieliczka na 1 oraz Inter-Siena 1 za dość sporo bo wątpie żeby Górnik Wieliczka miał pierwszoligowe aspiracje,a Inter ma coś Sienie do udowodnienia
Kamikaze też dobre dałem typy na wieczór bo Cluj i Anderlecht siadły a chyba Porto nie zmarnuje 2 bramkowej zaliczki