Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6919
Stary 16.05.2009, 20:38
1.Cracovia sie utrzyma jesli wygra z Górnikiem,ponadto jesli Lech bedzie odpukac mistrzem przed ostatnia kolejka to ich puszcza na Bulgarskiej
2. Lechia ma przej*bana sytuacje a co za tym idzie my tez mamy nieciekawie
3.Ruch wygra z LKsem i sie utrzyma

Jak dla mnie poleci ktos z 4 ki :Arka,Gornik,Lechia Cracovia

My mamy puchary juz niemal pewne ,ale o Mistrza bedzie trzeba 2 najblizsze mecze masakrowac zaangazowaniem bo tylko wtedy sie moze stac cud ze obronimy majstra
Odpowiedz cytując