1.Cracovia sie utrzyma jesli wygra z Górnikiem,ponadto jesli Lech bedzie odpukac mistrzem przed ostatnia kolejka to ich puszcza na Bulgarskiej
2. Lechia ma przej*bana sytuacje a co za tym idzie my tez mamy nieciekawie

3.Ruch wygra z LKsem i sie utrzyma
Jak dla mnie poleci ktos z 4 ki :Arka,Gornik,Lechia Cracovia
My mamy puchary juz niemal pewne ,ale o Mistrza bedzie trzeba 2 najblizsze mecze masakrowac zaangazowaniem bo tylko wtedy sie moze stac cud ze obronimy majstra