ToTylkoJa napisał(a):

podobno Rocki zebrał od kolegów bilety, które każdy zawodnik ma darmowe dla swoich znajomych i dał je kibicom. A Kibice w porozumieniu z Rockym przekazali je fanom Ruchu i w ten sposób kibice z Chorzowa mogli być na meczu 1/2 PP na Ł3. To nie spodobało się właścicielom i dlatego najprawdopodobniej Piotrek jest na wylocie z klubu.
Dlatego trybuna wsparła zawodnika skandując między innymi jego nazwisko czy też 'hej Piotrek jesteśmy z Tobą'
|
Ciekawe jaka to krótka droga od nienawiści do miłości, kiedyś Rocki latał po boisku z odwróconą eLką, teraz jest wychwalany przez swoich kibiców...