Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6914
Stary 16.05.2009, 20:22
Dubi napisał(a):Wyświetl post
ciekaw jestem czy za lat kilka dowiemy sie o korupcji np. z obecnego sezonu ...

Ja niestety jestem już trochę skażony podejrzeniami. Zawsze się zastanawiam, czy mecz który się ułożył tak, jak miał się ułozyć nie był aby umówiony. W końcu polscy ligowcy dłuuuugo pracowali na ten stan rzeczy. Na szczęście w tym sezonie grupa drużyn "którym, nie grozi ani spadek , ani mistrzostwo" długo w ogóle nie istniała.
Odpowiedz cytując