Dubi napisał(a):

|
ciekaw jestem czy za lat kilka dowiemy sie o korupcji np. z obecnego sezonu ...
|
Ja niestety jestem już trochę skażony podejrzeniami. Zawsze się zastanawiam, czy mecz który się ułożył tak, jak miał się ułozyć nie był aby umówiony. W końcu polscy ligowcy dłuuuugo pracowali na ten stan rzeczy. Na szczęście w tym sezonie grupa drużyn "którym, nie grozi ani spadek , ani mistrzostwo" długo w ogóle nie istniała.