|
kONwalia, nie rozumiesz, ze nie byloby wejscia na D, bo wchodzimy na nie do boków, więc byłaby tylko jedna trybuna, nie byłoby szatni, oswietlenia, pomieszczen dla sedziow,lozy VIP, miejsc gdzie mozna umiescic kamere i WIELU, WIELU innych rzeczy, bez których rozgrywanie meczów nie jest mozliwe!!
|