Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2482
Stary 16.05.2009, 20:17
kONwalia, nie rozumiesz, ze nie byloby wejscia na D, bo wchodzimy na nie do boków, więc byłaby tylko jedna trybuna, nie byłoby szatni, oswietlenia, pomieszczen dla sedziow,lozy VIP, miejsc gdzie mozna umiescic kamere i WIELU, WIELU innych rzeczy, bez których rozgrywanie meczów nie jest mozliwe!!
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując