ciastek11 napisał(a):

|
dlatego , że mam gdzieś zgody? Wisła jest moim klubem , jej kibicuje i ją mam w sercu i nikt nie będzie mnie wyzywał od frajerów dlatego , że nie interesują mnie zgody które i tak przemijają . Podejrzewam , że znaczna część kibiców ma takie samo zdanie . Nie mam nic do tych klubów ale nikt nie każe mi ich pozdrawiać i darzyć sympatią.
|
Możesz mieć gdzieś zgody, ale nie możesz nie znanych Ci ludzi wyzywać od faszystów.
Dlatego właśnie zachowujesz się jak frajer.
Wracając do tematu nie wiem dlaczego mamy się jeszcze patrzeć na to co za nami. Bełchatów i tak nas nie dogoni bo jest na to za mało kolejek. A poza tym nie po to chcieliśmy ,aby wszystko zależało od nas , abyśmy się oglądali w tył.