Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.05.2009, 19:26
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Piszesz Koyoot, że tylko gadamy i nic nie robimy. Zrobić mogliśmy dużo, ale 77% Polaków oddało swój głos za przystąpieniem do Unii. Był rok 2003. Od tej pory już zrobić można niewiele...
Zastanawiajace jest to ze kazdego kogo pytalem jak oddawal glos to w 75% odpowiadali ze byli przeciwni UE. A pytalem bardzo duza grupe ludzi na ten temat.
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ja tam wole UE i Traktat Lizboński ,niż być skazanym na Rosje ,ktora robi z panstwami spoza UE (Gruzja,Ukraina czy Białoruś) co chce bo ma sposoby nacisku na te panstwa
Hehe, zebys sie nie zdziwil kto robi wieksza papke z mozgow ludzi. Wlasnie Unia Europejska i NATO. Pierwszy przyklad. Zakaz sprzedawania zwyklych zarowek a jedynie swietlowki. Kazdy kto zna choc troche technikalia swietlowek wie doskonale jak sa szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Nie wolno ich stosowac przy osobach chorych na padaczke lub Epilepsje. Drugi to zakaz stosowania terapii naturalnych witamin, suplementow diety. Dodatkowo od 2012 roku wszystkie przydomowe ogrody sady i nawet pola uprawne(!!!) maja byc rejestrowane i jezeli by sie jakies uprawy nie zgadzaly to plony bylyby palone z calego pola(!!!). Wszystko pod pozorem ekologii i ochrony ludzkiego zdrowia. Dodatkowo cala zywnosc bedzie obowiazkowo modyfikowana genetycznie oraz utrwalana promieniotworczo. Malo wam dowodow na to ze cos tu jest nie tak?

JA SIE PYTAM KTO DAL JAKIEMUKOLWIEK PANSTWU CZY TEZ NAWET PODMIOTOWI JAKIM JEST UE PRAWO DO DECYDOWANIA O TYM CZEGO CHCA OBYWATELE?

AS82 napisał(a):
Ciekawe co by bylo z suwerennoscia Polski ,gdyby była poza UE i Rosja by nam podyktowała ceny za rope 10 razy wieksze niz sa teraz ? Nie rozumiecie prostych spraw, ze Polska sama jako wyspa miedzy UE i Rosje ,jest skazana na pozarcie tego wiekszego "sasiada" Trzeba sie integrowac i uciekac jak najdalej od tego "rosyjskiego syfu"
Stary, czy ty wiesz wogole o czym ty .......isz? Ktos ci zrobil papke z mozgu pod pozorem terroryzmu a ty to od razu bierzesz za pewnik. Naucz sie czytac informacje miedzy wierszami.

P.S. Jesli tak rzeczywiscie jest, co widac po przykladzie kompletnej niewiedzy uzytkownika AS82 to Rockefeller w 1992 mial racje. Swiat jest juz gotowy na panstwo globalne.
P.S.2 Zeby uscislic informacje. NATO zamierza wprowadzic do swojego statutu mozliwosc uzycia Broni Jadrowej jako wyprzedzajacego ataka. tzn. ze gdyby u jakiegokolwiek panstwa moznaby znalezc dowody na terroryzm w jakiejkolwiek formie. Mozna wobec tego panstwa uzyc Broni Jadrowej. Dodam tylko ze Rosja NIE nalezy do NATO!
Ostatnio edytowane przez koyoot : 16.05.2009 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując