Temat
:
Traktat Lizboński - zdrada?
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
5
16.05.2009, 19:12
Ja tam wole UE i Traktat Lizboński ,niż być skazanym na Rosje ,ktora robi z panstwami spoza UE (Gruzja,Ukraina czy Białoruś) co chce bo ma sposoby nacisku na te panstwa
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82