Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.05.2009, 19:12
Ja tam wole UE i Traktat Lizboński ,niż być skazanym na Rosje ,ktora robi z panstwami spoza UE (Gruzja,Ukraina czy Białoruś) co chce bo ma sposoby nacisku na te panstwa
Odpowiedz cytując