Wyświetl pojedynczy post
p e t e r
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6868
Stary 16.05.2009, 18:49
pysio napisał(a):Wyświetl post
nieciekawie się robi :/
Dlaczego nieciekawie? Wszystko w naszych rękach. Czy ktoś myślał, że do zdobycia mistrzostwa nie będzie potrzebne wygrywanie ligowych meczów?
Odpowiedz cytując