Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
p e t e r
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
6868
16.05.2009, 18:49
pysio
napisał(a):
nieciekawie się robi :/
Dlaczego nieciekawie? Wszystko w naszych rękach. Czy ktoś myślał, że do zdobycia mistrzostwa nie będzie potrzebne wygrywanie ligowych meczów?
p e t e r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do p e t e r
Znajdź inne posty napisane przez p e t e r