Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
ciastek11
Member
Od: 05.2009
Offline
#
6863
16.05.2009, 18:42
a pod stadionem Sraxy dzisiaj chyba jakaś procesja przebiega , co do meczu Polonii z Legia to gra Radzewicza woła o pomstę do nieba , co ten człowiek w ogóle robi w Ekstraklasie?
ciastek11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciastek11
Znajdź inne posty napisane przez ciastek11