Wyświetl pojedynczy post
ciastek11
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6863
Stary 16.05.2009, 18:42
a pod stadionem Sraxy dzisiaj chyba jakaś procesja przebiega , co do meczu Polonii z Legia to gra Radzewicza woła o pomstę do nieba , co ten człowiek w ogóle robi w Ekstraklasie?
Odpowiedz cytując