BANANWAWA napisał(a):

|
Przypomnij sobie mecz z przed tygodnia. tak tragicznej i nędznej Wisły nie widziałem od 10 lat. Niestety My graliśmy gówno z piachem....
|
Mówisz o meczu z Piastem, czy z Legią? W sumie to jeden ch** o który Ci chodzi. Chyba inny mecz oglądaliśmy. W trzech ostatnich meczach (Górnik, Piast i Legia) gra Wisły na tle reszty ligi była bardzo dobra. Były sytuacje, były koronkowe akcje, był atak pozycyjny. Tempo akcji może niezbyt imponujące, to jedyny mankament. W twoim mniemaniu 2 przypadkowo stracone bramki i 15 minut obrony w trzech meczach to gówno z piachem? Oglądasz w ogóle inne mecze niż tylko Wisły? Nędzną i tragiczną gre to oglądaliśmy nie dalej jak dwa lata temu, więc nie opowiadaj panie BANANWAWA głupot.