Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6834
Stary 16.05.2009, 17:36
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij sobie mecz z przed tygodnia. tak tragicznej i nędznej Wisły nie widziałem od 10 lat. Niestety My graliśmy gówno z piachem....
Mówisz o meczu z Piastem, czy z Legią? W sumie to jeden ch** o który Ci chodzi. Chyba inny mecz oglądaliśmy. W trzech ostatnich meczach (Górnik, Piast i Legia) gra Wisły na tle reszty ligi była bardzo dobra. Były sytuacje, były koronkowe akcje, był atak pozycyjny. Tempo akcji może niezbyt imponujące, to jedyny mankament. W twoim mniemaniu 2 przypadkowo stracone bramki i 15 minut obrony w trzech meczach to gówno z piachem? Oglądasz w ogóle inne mecze niż tylko Wisły? Nędzną i tragiczną gre to oglądaliśmy nie dalej jak dwa lata temu, więc nie opowiadaj panie BANANWAWA głupot.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 16.05.2009 o godz. 17:38.



Odpowiedz cytując