Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2470
Stary 16.05.2009, 17:22
harthausen napisał(a):Wyświetl post
a to szkic, jak wcisną się dwa piętra trybun na sektor C
(ze SkyscrapercityForum, autor Rafał 1906, uznanie dla autora )
Te kreski raczej są źle narysowane to wszystko napewno nie bedzie tak wysokie od strony E, widac za autorowi troche ucieklo w górę to.Niemniej jakis obraz daje jak bedzie rzeczywiscie.Ten nowy dzwig jeszcze nie jest rozłożony?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując