Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 16.05.2009, 16:18
jedno już się wyjaśniło, Polonia W mistrza nie zdobędzie.
Jeśli Craxa wygra z Bełchatowem, to pogrzebie ich szanse na mistrza . Zostanie tylko trójka.
A na Kałuży jeszcze będzie wtedy można jakichś rozpaczliwych nadziei się chwytać.
Mecz dziś w Krakowie, w przyszłym roku z geldem w Bełchatowie cienko (zmiana jakichś przepisów o finansowaniu sportu przez firmy państwowe), niespodzianka możliwa.


Odpowiedz cytując