AS82 napisał(a):

|
Ogladam 1 polowe Jaga - Polonia W. i poki co gra Bialostoczan robi wrazenie ,prowadza 1-0 ,a Franek nei wykorzystal dwoch setek . Martwi postawa Polonii bo z trenerem Grembockim i taka gra to za tydzien Lechowi sie bardzo nie postawia
|
A na co ty liczyles? Od meczu z Cracovia, Polonia wie, że gra o czapke gruszek.