Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6822
Stary 16.05.2009, 14:30
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ogladam 1 polowe Jaga - Polonia W. i poki co gra Bialostoczan robi wrazenie ,prowadza 1-0 ,a Franek nei wykorzystal dwoch setek . Martwi postawa Polonii bo z trenerem Grembockim i taka gra to za tydzien Lechowi sie bardzo nie postawia
A na co ty liczyles? Od meczu z Cracovia, Polonia wie, że gra o czapke gruszek.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując