Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 16.05.2009, 14:27
skowron napisał(a):Wyświetl post
Ode mnie tapetka w 2 wersjach dla tych którzy lubią prostotę.

v.1


v.2


Pozdrawiam.
Dzięki Tapetki ekstra. Jak spotkasz u Wiślaków gościa z napisem "Mistel" na koszulce, to się upomnij o piwo

Wiślackie skórki na najnowsze gg:
http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/29114
http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/31130
http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/27512

Skórkę pobieramy na dysk i klikamy dwukrotnie, a pojawi się ona nam na liście motywów na GG
Powód: Skórki GG
Ostatnio edytowane przez Mistel : 16.05.2009 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując