Tak może lepiej niech się zrzucają jeszcze na Lechie i Śląsk, autor tego artykułu chyba wczoraj nie mógł zasnąć więc pisał sobie takie brednie. A i czy w ogóle było gdzieś wspomniane o wczorajszym incydencie na stadionie Lecha, bo z tego co przeglądam informacje to jakoś nie mogę nic znaleźć na ten temat (chodzi oczywiście o tą butelkę).
http://picasaweb.google.pl/gadomski....97796131853778 - ciekawie gdzie się Murawskiemu tak spieszyło.
Ale znając życie sędzia i kamery telewizyjne nic nie widziały i kary nie będzie. Jak by się to u nas wydarzyło to afera na całą Polskę by była.