Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
franas
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
6819
16.05.2009, 13:02
Jestem pozytywnie zaskoczony, że nikt tutaj nie uwierzył w brednie o zapłacie ŁKS za mecz z Wisłą.
Oglądasz najbardziej humorystyczne forum w polskim internecie
franas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do franas
Znajdź inne posty napisane przez franas