Wyświetl pojedynczy post
franas
Junior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6819
Stary 16.05.2009, 13:02
Jestem pozytywnie zaskoczony, że nikt tutaj nie uwierzył w brednie o zapłacie ŁKS za mecz z Wisłą.
Oglądasz najbardziej humorystyczne forum w polskim internecie
Odpowiedz cytując