michal-tsw napisał(a):

Podbijam pytanie!wie ktos moze co to za nuta
|
http://www.youtube.com/watch?v=z5LW07FTJbI
Tu jest chyba wersja, która leci na stadionie:
http://www.youtube.com/watch?v=lM5Gw...eature=related
Sam nie słucham takiej muzy, ale ta jakoś mnie zainteresowała
Etiop napisał(a):

|
Posiada ktoś soundtrack z filmu "Dziennik nimfomanki"? Nie mogę go nigdzie znaleźć.
|
Spróbuj tego, ale jakość chyba nie rewelacyjna, bo coś mało waży:
http://rs403.rapidshare.com/files/20...renos.com_.rar