Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline
#
2701
16.05.2009, 12:51
Ja sem szla sama
->
http://www.youtube.com/watch?v=pUanywmVaMk&NR=1
Ostatnio edytowane przez sndr : 16.05.2009 o godz. 13:01.
sndr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sndr
Odwiedź stronę domową użytkownika sndr!
Znajdź inne posty napisane przez sndr