mam 4 gry na XBOX'a 360 na sprzedaż.
jest to Army of Two, w pełni po angielsku, na pudełko nawet polskie napisy. nie jestem pierwszym właścicielem (są ślady użytkowania na płycie w postaci drobnych rys), gra pochodzi z Konsolove co widać na zdjęciach.
http://i41.tinypic.com/dlgn6q.jpg
http://i41.tinypic.com/6suk9f.jpg
http://i40.tinypic.com/18jct1.jpg
http://i41.tinypic.com/iop5s6.jpg
http://i39.tinypic.com/othv7k.jpg
cena ok. 50zł.
kolejną grą jest Blitz The League II.
okładka po niemiecko-francusku, ale pojawiają się na niej akcenty angielskie, tak samo chyba jak instrukcja, ale sama gra w pełni po angielsku.
http://i44.tinypic.com/o85d3s.jpg
http://i40.tinypic.com/dxnvd5.jpg
http://i42.tinypic.com/1zdp075.jpg
http://i43.tinypic.com/rvao1e.jpg
cena ok. 75zł.
kolejną i ostatnią grą jest Dragon Ball: Burst Limit. wszystko po angielsku. japońskie tylko achivy.
http://i40.tinypic.com/b70wo8.jpg
http://i40.tinypic.com/2co4gzn.jpg
http://i43.tinypic.com/2vlwobk.jpg
http://i41.tinypic.com/2vlaaew.jpg
cena ok. 70zł.
PGR 4 w wersji polskiej:
http://i39.tinypic.com/dh3l0p.jpg
http://i40.tinypic.com/1112zw1.jpg
http://i42.tinypic.com/2m6px0x.jpg
http://i39.tinypic.com/332urk4.jpg
cena ok. 45zł.
co do cen możemy się dogadać

pozdrawiam.