Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6807
Stary 15.05.2009, 23:27
Co do meczu.. sędzia-żenada... dawno nie widziałem żeby ktoś gwizdał każdy krzyk nawet nie dotkniętego piłkarza... to jaki teatr odstawiali Lechiści to parodia. A Buzała sprzedawczyk w ostatnich sekundach to śmiech na sali jak padł jak rażony gromem.

Butelka na boisku - szczęście że nie trafiła nikogo choć zdziwiłem się że nie upadł na murawę żaden piłkarz Lechii
Myślę że kara będzie - 1 mecz bez kibiców.


Cytat:
"W końcówce się to na nas zemściło" - Andrzej Rybski
- Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Zdajemy sobie sprawę w jakiej jesteśmy sytuacji i po przerwie chcieliśmy szanować ten jeden punkt. Niestety w końcówce to się na nas zemściło i nie udało się wywieźć choćby punktu. Teraz zagramy z kolejnym kandydatem na mistrza, Wisłą Kraków. Jesteśmy w trudnej sytuacji i nie pozostaje nam nic innego jak wygrać to spotkanie - mówił po meczu napastnik Lechii, Andrzej Rybski.
http://www.lechpoznan.pl/art,11884,_...zej_rybski.htm

W tej kolejce nikt z Top3 nie zgubi punktów, ale obstawiam że w następnej i Wisła i Lech i Legia zgubią punkty... kwestia tylko jaka ile..
Powód: niepotrzebna napinka.. w odpowiedzi na DJ Hazela ;)
Ostatnio edytowane przez sq : 15.05.2009 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując