Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
damianek9202
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2456
15.05.2009, 23:07
Godzina 00:06 a gruszka ze szteterem dalej leją beton
podziw
Ostatnio edytowane przez damianek9202 : 15.05.2009 o godz. 23:10.
damianek9202
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damianek9202
Znajdź inne posty napisane przez damianek9202