Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6803
Stary 15.05.2009, 22:22
Bleeeeee..juz nawet sie koncowki nie chialo ogladac bo cos czulo sie ze Amika zraz strzeli.

A ktos tu juz pisal o Terleckim,....tez go nietrawie,powymadrzal by sie na boisku a nie za mikrofonem...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując