|
Senior Member
Offline
|
#1083

15.05.2009, 21:42
|
SZYMEK_TSW napisał(a): 
|
Czemu dziesiątki razy jak ktoś sie uniesie w sumie słusznej sprawie dostaje bana, a koles cały dzień wyzywa, kazdego co śmie sie z nim nie zgadzac i dalej nie został zbanowany
|
Nie kłam !
Już poleciał do Zimbabwe 
|
|