albo na dżidżi pero i będzie miał obsesje białych majteczek
ja na weekend mam 5 kuponów:d
Legia-Polonia 1
ŁKS-Wisła 2
Górnik-Odra 1
Bordeaux-Le Mans 1
Werder-Karsluhe 1
Rangers-Aberdeen 1
Chelsea-Blackburn 1
Genk-Anderlecht 2
Lille-Nice 1
Hibernian-Celtic 2
Hacettepe-Sivasspor 2
Inter-Siena 1
Fiorentina-Sampdoria 1
Sparta-Bohemians 1
Daynamo Zagrzeb-Belupo 1
proszę o ocenę mojej wytęrzonej pracy umysłowej
w zanadrzu jeszcze miałem mecz Lokomotiv Sofia-Sliven więc mogę zastąpić tych turasów
Rocco no pewnie że jest dużo ciekawych meczy np Beskid Andrychów-IKS Olkusz na 1 tylko że akurat tego jeszcze w naziemnych nie ma niestety