Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2847
Stary 15.05.2009, 21:31
albo na dżidżi pero i będzie miał obsesje białych majteczek

ja na weekend mam 5 kuponów:d
Legia-Polonia 1
ŁKS-Wisła 2
Górnik-Odra 1


Bordeaux-Le Mans 1
Werder-Karsluhe 1
Rangers-Aberdeen 1

Chelsea-Blackburn 1
Genk-Anderlecht 2
Lille-Nice 1

Hibernian-Celtic 2
Hacettepe-Sivasspor 2
Inter-Siena 1


Fiorentina-Sampdoria 1
Sparta-Bohemians 1
Daynamo Zagrzeb-Belupo 1

proszę o ocenę mojej wytęrzonej pracy umysłowej

w zanadrzu jeszcze miałem mecz Lokomotiv Sofia-Sliven więc mogę zastąpić tych turasów

Rocco no pewnie że jest dużo ciekawych meczy np Beskid Andrychów-IKS Olkusz na 1 tylko że akurat tego jeszcze w naziemnych nie ma niestety
Powód: literówka i się jeszcze ktoś dowali;)
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 15.05.2009 o godz. 21:44.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując