Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
parumbuła
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Za tobą! BU!!
Offline
#
1154
15.05.2009, 21:05
unpredictable_wislaczka
napisał(a):
Noo jak na mój gust była ona dzisiaj baaardzo znośna
Poczekamy na wyniki...
Chemia z moich marzen
88% w najgorszym wypadku
o ile mozna ufac tym z onetu
Wisła...Kraków...Biała...Gwiazda
parumbuła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do parumbuła
Znajdź inne posty napisane przez parumbuła