Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6788
Stary 15.05.2009, 21:01
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
I co w związku z tym? My nie od sprawiedliwości, my za Lechią.
To w związku z tym, koleżanko 'najmądrzejsza', że Lechia jechała cały mecz na farcie i było kwestią czasu kiedy Lech coś ustrzeli. A indolencja strzelecka napastników Lechii była po prostu porażająca i tylko czekać było aż się to zemści.
the end
Odpowiedz cytując