Tiramisu napisał(a):

|
I co w związku z tym? My nie od sprawiedliwości, my za Lechią.
|
To w związku z tym, koleżanko 'najmądrzejsza', że Lechia jechała cały mecz na farcie i było kwestią czasu kiedy Lech coś ustrzeli. A indolencja strzelecka napastników Lechii była po prostu porażająca i tylko czekać było aż się to zemści.