Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
franas
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
6782
15.05.2009, 20:56
Będzie 2-0. Za rzucony bidon będzie kara.
Oglądasz najbardziej humorystyczne forum w polskim internecie
franas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do franas
Znajdź inne posty napisane przez franas