wisl@k_TS napisał(a):

|
1-0 to sprawiedliwy wynik.
|
I co w związku z tym? My nie od sprawiedliwości, my za Lechią.
3michal_04 napisał(a):

|
a ja sie ciesze, że strzelili - może wkońcu grajki zdadzą sobie sprawę że to TYLKO OD NICH ZALEŻY MISTRZ POLSKI 2009 !!
|
kolejny "mądry",,,