Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6769
Stary 15.05.2009, 20:50
gol........

tego się nie da opisać...masakra jakaś...ileż można mieć fuksa w jednym sezonie. I nie piszcie mi tu o grze do końca, bo Wisła też gra do końca, też ma świetne okazje, też strzela po poprzeczkach, a jednak nie chce wpaść...jedynie w Wodzisławiu szczęście dopisało...

rozumiem że Lech jest zdecydowanie lepszy w tym meczu, ale jakby strzelili wcześniej to żal byłby mniejszy
Ostatnio edytowane przez Proud : 15.05.2009 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując