Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6751
Stary 15.05.2009, 20:10
nie zapominajmy, że Lechowi nieraz udało się już wyrwać tę jedyną, ale ważną bramkę w samej końcówce spotkania. Z drugiej strony fart zawsze się kiedyś kończy

Szkoda, że Polonia Bytom nie ma ze cztery punkty mniej


Odpowiedz cytując