Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6736
Stary 15.05.2009, 18:44
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Niech mi ktoś wyjani jak kufa Adamski grał w tym meczu ?!

Tzn to, że go wypuścili po 48h to kumam. Ale jak klub sobi na to pozwala? Koleś zamknięty, raczej nie przez pomysłę a tu takie jajo ...
A to Polska właśnie Za niedługo jak ogłoszą amnestię to będzie zbiorowa pielgrzymka do Wrocławia i grupowe odpuszczenie win.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując