Żmijka napisał(a):

Niech mi ktoś wyjani jak kufa Adamski grał w tym meczu ?! 
Tzn to, że go wypuścili po 48h to kumam. Ale jak klub sobi na to pozwala? Koleś zamknięty, raczej nie przez pomysłę a tu takie jajo ...
|
A to Polska właśnie

Za niedługo jak ogłoszą amnestię to będzie zbiorowa pielgrzymka do Wrocławia i grupowe odpuszczenie win.