Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
1286
15.05.2009, 18:35
batix
napisał(a):
no o to chodzi a może ktoś wrzucić to tak zeby dało sie ściągnąć
tak chodz (to ziet już nie dam ) sory mój błąd pisalem na szybkiego
albo zamiast audio wpisujesz 'sr/f'
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92