Wyświetl pojedynczy post
batix
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: !!!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1284
Stary 15.05.2009, 18:21
pio napisał(a):Wyświetl post
raczej "Chodź, przytul, przebacz"
http://fcforever.wrzuta.pl/audio/alb...zytul_przebacz
no o to chodzi a może ktoś wrzucić to tak zeby dało sie ściągnąć

tak chodz (to ziet już nie dam ) sory mój błąd pisalem na szybkiego
Ostatnio edytowane przez batix : 15.05.2009 o godz. 18:29.
Odpowiedz cytując