Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
batix
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: !!!!
Offline
#
1284
15.05.2009, 18:21
pio
napisał(a):
raczej "
Chodź
, przytul, przebacz"
http://fcforever.wrzuta.pl/audio/alb...zytul_przebacz
no o to chodzi a może ktoś wrzucić to tak zeby dało sie ściągnąć
tak chodz (to ziet już nie dam ) sory mój błąd pisalem na szybkiego
Ostatnio edytowane przez batix : 15.05.2009 o godz. 18:29.
batix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do batix
Znajdź inne posty napisane przez batix