Mielcarski chyba czegos sie nawachał ,bo pisze ze Krakow buduje stadion na Euro ....

hhaahahaahah...
Krakow buduje stadion na nastepne 50 lat dla Wisly ,a wiekszosc kibicow i tak to to Euro zobaczy w telewizji Polskiej przy komentzarzu Włodzia Szaranowicza i bazgrołach wąsacza Engela Jurusia.
Osobiscie mam gdzies Euro liczy sie zeby umowy zostaly podotrzymywane i stadion wybudowany.
Pojemnosc 34 tys bedzie idealna.
Bo na te topowe mecze bedzie sie zapełnial ,a na te spotkania z ogórkami bedzie efekt ,ze niebedzie "pusty" ,jak przyjdzie te 15-20 tys.
W Gdansu i Wrocku bedzie kicha jak na Meczu Lechii czy Slaska z Odra Wodzislaw na 60 -tysiecznku bedzie po 10 tys ludzi.
I niebedzie wstydu i pisania jak to nalige mało kibicow chodzi.,A pan Mielcarski jeszcze odszczeka słowa jaki to badziewny i "mały" stadion sobie zafundowaliśmy.
Takze nasza pojemnosc jest w sam raz ,kazdy sie zmiesci w razie potrzeby
