Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 15.05.2009, 16:25
Mielcarski chyba czegos sie nawachał ,bo pisze ze Krakow buduje stadion na Euro ....


hhaahahaahah...



Krakow buduje stadion na nastepne 50 lat dla Wisly ,a wiekszosc kibicow i tak to to Euro zobaczy w telewizji Polskiej przy komentzarzu Włodzia Szaranowicza i bazgrołach wąsacza Engela Jurusia.

Osobiscie mam gdzies Euro liczy sie zeby umowy zostaly podotrzymywane i stadion wybudowany.



Pojemnosc 34 tys bedzie idealna.

Bo na te topowe mecze bedzie sie zapełnial ,a na te spotkania z ogórkami bedzie efekt ,ze niebedzie "pusty" ,jak przyjdzie te 15-20 tys.

W Gdansu i Wrocku bedzie kicha jak na Meczu Lechii czy Slaska z Odra Wodzislaw na 60 -tysiecznku bedzie po 10 tys ludzi.

I niebedzie wstydu i pisania jak to nalige mało kibicow chodzi.,A pan Mielcarski jeszcze odszczeka słowa jaki to badziewny i "mały" stadion sobie zafundowaliśmy.
Takze nasza pojemnosc jest w sam raz ,kazdy sie zmiesci w razie potrzeby
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.05.2009 o godz. 16:29.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując