Wyświetl pojedynczy post
roni_nh
Banita
 
Od: 05.2009
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#555
Stary 15.05.2009, 16:16
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Co do stadionu ..

To jakies brednie.Rok temu jak byly ME to nikt nie strzepil ze stadiony w Insbrucku,Klagenfucie ,czy Salzburgu sa za male..(kazdy stadion mial okolo 31 tys miejsc)


Dzis pan Mielcarski probuje nam wmówic jak to przegralismy bo bedziemy miec wiekszy stadion niz te miasta wyzej ,nie wspominając o innych mocnych punkach Krakowa.

ustalmy ze przegralismy przez prywate wojenki PIS-kontra lewacki Majchrowski a nie przez 34 tysieczny stadion.
Musisz jednak przyznać, że to najgorszy projekt stadionu z tych, ktore rywalizowały o Euro..
Odpowiedz cytując