Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6727
Stary 15.05.2009, 16:09
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Osłabienie Legii

No to teraz może być bardzo ciekawie Co prawda z nami pudłował jak cholera, ale wątpię, żeby Paluchowski stał się nagle bohaterem. Ciężko Legię widzę jeśli to będzie coś poważniejszego.



Jakie tam osłabienie

Gdyby nie Chini ,to bysmy zremisowali a nawet i gorzej

On nawet własnym ciałem blokował piłke by nie wpadla do naszej bramki

Cóż za heroizm
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.05.2009 o godz. 16:15.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując