eye63 napisał(a):

Osłabienie Legii
No to teraz może być bardzo ciekawie Co prawda z nami pudłował jak cholera, ale wątpię, żeby Paluchowski stał się nagle bohaterem. Ciężko Legię widzę jeśli to będzie coś poważniejszego.
|
Jakie tam osłabienie
Gdyby nie Chini ,to bysmy zremisowali a nawet i gorzej
On nawet własnym ciałem blokował piłke by nie wpadla do naszej bramki
Cóż za heroizm
