Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 15.05.2009, 15:52
Religia jest po to ,zeby ludzie czuli sie szczesliwi , nie wiem czy przyklad "ze jest to opium dla mas" byl najtrafniejszy,ale napewno cos w tym jest
Odpowiedz cytując