Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7913
Stary 15.05.2009, 15:51
Mam pytanie/prosbe




Co jakis czas wyskakuje mi bład w Operze.czasami jest to np 2 x w ciagu 10 minut a czasami 1x na godzine.

Pokazuje sie okienko ze wystapil problem po czym cała Opera stoi .I tak czekam z 5 minut zeby ją zamknąc i potem kolejne prae minut zeby wejsc i kontynuowac sesje.

Szlag czlowieka moze trafic ,bo blad pojawia sie nagle ,jak cos pisze czy sciagam i wszytko cholera bierze.

Wykasowywalem obecna Opere ,instalowalem inna ale jest to samo!

Co ciekawe korzystam od czasu do czasu z Mozilli i jest ten sam blad ,i tak samo sie zacina..


Co robic
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując