Mam pytanie/prosbe
Co jakis czas wyskakuje mi bład w Operze.czasami jest to np 2 x w ciagu 10 minut a czasami 1x na godzine.
Pokazuje sie okienko ze wystapil problem po czym cała Opera stoi .I tak czekam z 5 minut zeby ją zamknąc i potem kolejne prae minut zeby wejsc i kontynuowac sesje.
Szlag czlowieka moze trafic ,bo blad pojawia sie nagle ,jak cos pisze czy sciagam i wszytko cholera bierze.
Wykasowywalem obecna Opere ,instalowalem inna ale jest to samo!
Co ciekawe korzystam od czasu do czasu z Mozilli i jest ten sam blad ,i tak samo sie zacina..
Co robic



